Červenec 2013

The sims 4 co nabídne

29. července 2013 v 20:20 | Susanne |  Aktuality

Několik málo informací o sims 4.

Electronic Arts v rámci svých her včetně The Sims zvykne často dělat před / během jejich vývoje veřejné průzkumy, aby se přímo od hráčů dozvěděli, po čem ve hrách touží nejvíce. oficiální průzkumu k připravované hře The Sims 4, které vypovídají mnoho o jejích budoucích možných vlastnostech a poprvé také v rozsáhlejší formě. Mnohé z nich však ve hře nakonec nemusí být vůbec zakomponované, no např. v minulosti se při průzkumu k dodatku The Sims 3 Roční období stalo i to, že všechny zmíněné možné vlastnosti byly později přidány i do samotné hry. Pojďte se tedy nyní podívat na to, co všechno bylo zmíněno v průzkumu The Sims 4, který vám detailně přeložila Emerald!
  • Nástroj na tvorbu světa - s nástrojem na tvorbu světa budete moci měnit terén, umisťovat objekty do sousedství a také vytvořit si vlastní "pozadí" susedstiev.
  • Hra více hráčů ve stejném čase - pozvěte kamaráda do vaší hry, abyste mohli spolu hrát, dělit se o dům a řídit životy vašich Simíků ve stejném online světě, který se bude neustále vyvíjet, dokonce i když budete pryč.
  • Šatní náladovku - oblečte vašich Simů do široké škály oblečení a pokuste se pomocí těchto módních kousků přímo ovlivnit jejich náladu.
  • Touhy (aspirace) - stanovte Simíkům dlouhodobé cíle nazývané Touhy a pak se jejich pokuste dosáhnout plněním příslušných krátkodobých cílů během jejich života.
  • Kolébka do hrobu - Simíci mohou zažít vekovoohraničené prvky hry a skutečný životní cyklus se všemi významnými momenty, jako je narození, svatba a smrt.
  • Nový CAS systém - jako kdyby jste používali modelovací hmotu, nástroj Vytvoř Sima je mocný, snadno ovladatelný, který vám umožní tvarovat obličej nebo tělo pouhým kliknutím a tažením, dokud nebudete spokojeni s výsledkem.
Celý článek.

Sims 3 do budoucnosti

29. července 2013 v 18:41 | Susanne |  Aktuality

Ahoj

Pár dní jsme se neozvala a to z důvodů že jsme štelovala Sims 3 plány a nešlo mi to .. A pak byla u nás kamarádka a já pak u ní takže jsme přijela včera večer a už se mi nehctelo nic dělat a napadl mě nápad na noví komix a uvidím...

Ale tet k věci našla jsme informace o sims 3 Do budoucnosti tak se o ne sváma podělím.

Simíci dostanou jedinečnou příležitost prozkoumávat zcela nové technologie, které v přítomnosti zkrátka nenajdeme. K přesunu z jednoho místa na druhé budeme používat například hoverboardy nebo jetpacky, k cestování lze také využít dopravní prostředky, které se vznáší těsně nad zemí. Pozadu nezůstávají ani futuristické oblečení a účesy.
V dodatku The Sims 3 Into The Future se setkáme s novým druhem života, kterým jsou roboti zvaní "Plumboti", které si můžeme vytvořit stejně jako simíky, můžeme je naprogramovat, jak se budou chovat, v čem budou vynikat a podobně.
Pokud si navíc objednáte limitovanou edici tohoto dodatku, tak získáte exkluzivní Quantum Power Pack.


Rekonstrukce dokončená

24. července 2013 v 20:27 | Suz♥ |  Aktuality
Rekonstrukcce proběhla rychle a bez žádných problémů.
Zústaly jen Rubriky které budu používat.
A tet jdu si zahrát simíky a zapracovat nad plány pro vás ke stažení.
Vaše Suz♥

Nový začátek

24. července 2013 v 18:02 | Suz♥ |  Aktuality


Nový začátek ...Yes.

Ahoj ... Dlouho jsem tady nebyla .. Za to se omlouvám . Ale tet k budoucnosti chci tady rozjet vše co sjem slíbyla a chci to dodržet behem práznin i mimo ne a najít si čas alespon o výkendech pak ve školním roce.

Seznam věcí které se zruší, změní nebo budou nové ?

Co se ruší ..

Párty - Budou pouze a jenom narozeninové. vánoční a možná silvestrovské.

A vyhodnocení starých párty nebude protože sjem stratila podtexty a už se mi nechce to znovu otevírat.
S-Journal - už dávno zapomenuté ale také se ruší.
Simíkovský Architekt -to se dalo čekat že ano. Vetšina blogu už beztak nefunguje. Ale zkusím ho udělat znova nekdy za čas ten nápad byl totiž dobrej.

Co se změní .. 

Desing - ten už je noví
Téma blogu - Sims 3 protože me vadí jak 2 je zasekaná a už neseženu downloaldy co potřebuji
Otázky a odpovedi - zustavají ale pozastavují se

Co bude nového ...

Libbie a Izzie - komix který sjem měla rozdělaný v sims 2 bude v 3 nový a plný nápadů ale musíte mít strpení nemám ani downloady co na to potřebuju . A to nemluvím o komixech.
Druhý komix - nebudu ještě říkat název protože ho nemám promyšlený ale vím o čem bude a zase do komixu nic nemám žádné downloady a ani kulisy ... Skoro žádné downloady nemám z toho důvodu že jsem musela přeinstalovat celé sims.
Plány - S datadiskem ročního obdobý a s aktualizací přibyly novinka "plány" pro rychlejší stavěný domů popřípadě hotelů a bazénů a já našla návod na jejich vytvoření takže nejaké sem dám vlastní . A možná i návod zpracovaný podle mě.
Downloaldy z internetu - budu dávat jen co sjem objevila úlovky dne co mě zaujalo a takové.
Obrázky ze hry a příběhy rodinek zůstavají.
Nová přezdívka pro mě Suz♥

A možná ještě něco přibude....

Takže čekejte tet velkou rekonstrukci rozcestníků rubrik budou přibývat ubývat
prosím strpení.... A brzy to tu rozjedu dám vám vědět až rekonstrukce zkončí.

Vaše milovaná Suz♥