Říjen 2012

Aktuálně

25. října 2012 v 10:34 | Susanne
... už zase vám píšu . Zatu dobu co jsem vám nepsala se v sims moc nezměnilo hru jsem ani nepustila ale chystám se na to o prázdninách dnes ne . Mám totiž autoškolu , musím vařit a jdu s kámošem ven .Od té doby co jsem vám nepsala se všechno nejak obrátilo jinak ...
... Jak jsem vám psala o tom klukovy o Kubovi furt se mi líbí je strašně v pohodě . Ale potkala jsem jiného kluka radka jen tak si mě přidal na Facebooku a tak jsme si psaly a domluvily jsme se nekam zajdem . Šli jsme a rande dopadlo fajn kecaly jsme uplně v pohodě a pár dní po radne ... Nějak se to zvrtlo a najednou žádná odezva nic prostě tak jsem se na nej vykašlala protože se nebudu zatežovat s klukem kterej mě nechce k čemu .
... No a jak jdu dneska ven s tím kamarádem tak to jdu s kubou nejak jsem se odvážila mu napsat že se mi líbí a kecaly jsme hrozně dlouho . A tak sním na chvíli pujdu ... Jen doufám že to dopadne dobře a konečně budu štastná :)
Jiank teda zítra asi pustím sims , vyhodnotím párty a tak musím toho hodně stihnout o výknedu :)

Tak se zase mějte a já jdu vařit ...

Novinky

15. října 2012 v 12:22 | Susanne
Ahojik všem ...
Určitě jste si všimly že se změnik dnesing ale ní ještě kompletní protože jsem to nestihla... astihnut o asi až o výknedu no uvidíme budu se snažit co nejdříve protože dnes se musím učit.v uterý mám autoškolua na středu už mám něco naplánovaného to se dozvíte později :)
O výknedu jsem nic nestihla teda v pátek desing a v sobotu jsem dělala desing ... ale pak jsme jela na oslavu a nic jsem už nestihla .... takže prostě uvidíme... Mejte se hezky :)

Změny na blogu + omluva

8. října 2012 v 22:23 | Susanne
Ahojky tady Susanne pamatujete si mě ještě ? To jsem já co tady dřela aspon půl roku a tet zase nic :)
Chtěla jsme se omluvit za moji nepřítomnost a tím i pádnou neaktivitu.
Říkáte si zase ? No jo zase ale já vám dnes řeknu i ten pořádný důvod a ejště pár novinek co bude nového
...Více v celém článku...